BAŞARILARIMIZ

Şirketimiz, 11 Nisan 2018'de gerçekleşen 3. TSPB Sermaye Piyasaları Ödül Töreninde 2017 Yılı "Gayrimenkul Yatırımı Artış" dalında 3.'lüğü elde etmiştir.

Türkiye Varlık Fonu Başkan Vekili ve Borsa İstanbul Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Himmet Karadağ ve TSPB Başkanı İlhami Koç'un açılış konuşmalarını yaptığı törene, sermaye piyasasında faaliyet gösteren finans kurumlarının üst düzey yöneticileri başta olmak üzere yaklaşık 400 kişi katıldı. Ödül töreninde 8 farklı kategoride ve 44 farklı dalda ödül sahiplerini buldu. 2017 yılı içerisinde en başarılı faaliyetlere imza atan kurumlardan biri de Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ oldu. Faaliyet gösterdiğimiz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektöründe, yatırımlarının tamamını gayrimenkule yönlendiren Şirketimiz "Gayrimenkul Yatırımı Artış" dalında 3. büyük Şirket olarak seçildi.

Bu yıl 3.sü düzenlenen TSPB Sermaye Piyasaları Ödül Töreninde önemli bir başarıya imza attık.

Şirketimiz, büyüme ve kar odaklı hedeflerinden sapmadan, Türkiye'nin ilerlemesine katkı sağlayacak büyük ve uluslararası projelere yatırım yapmaya devam ederek, önümüzdeki dönemlerde başarılarından daha çok bahsedilen bir Şirket haline gelecektir.