ÜST YÖNETİM

Şeref Akgül
Genel Müdür
1972 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 1996 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. Meslek hayatına 1998 yılında Toprakbank AŞ Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. 2010 yılına kadar çeşitli bankalarda Müdür Yardımcısı, Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Yöneticisi pozisyonlarında görev yaptı. 2010-2016 yılları arasında Halk GYO AŞ bünyesinde sırasıyla İç Denetim ve Risk Kontrol Müdürü, Portföy Yönetimi ve Finansal Raporlama'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak çalıştı. Şirketimizde, 25.07.2017 tarihinden itibaren Genel Müdür olarak görev yapan Sayın Şeref Akgül, 14.05.2018 tarihinde yapılan 2017 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Sayın Şeref AKGÜL'ün Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesi, SPK'nın Kurumsal Yönetim Tebliği (II-17.1) gereği, Şirket faaliyetlerini etkileyecek herhangi bir olumsuz durum oluşturmamaktadır.
Murat TANGİL
Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
1994 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun oldu. Maliye Bakanlığı'ndan burslu okuduğu için mecburi hizmetini İzmir Kordon Vergi Dairesi'nde tamamladı. 1997 yılında Toprakbank Teftiş Kurulu'nda Müfettiş Yardımcısı olarak başladığı Bankacılık kariyerine çeşitli bankalarda çalıştıktan sonra en son T. Garanti Bankası AŞ Kapalıçarşı Şube Müdürü olarak devam etti. 2017 yılında Şirketimiz'de Genel Müdür Yrd. olarak göreve başlayan Murat TANGİL, evli ve 1 çocuk babasıdır.
Nazmi Nazim ADİLOĞLU
Mali İşler ve Yatırımcı İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı
1970 yılı Ankara doğumlu Nazmi Nazim ADİLOĞLU, Yakın Doğu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Kariyer hayatına 1998 yılında Vakıf Yatırım Menkul Kıymetler AŞ’de başlayan Nazmi Nazim ADİLOĞLU, Hisse Senetleri Bölümünde Uzman Yardımcısı, Broker ve Uzman pozisyonlarında görev almış, ardından 2003 yılında Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Müfettiş olarak atanmıştır. 2005 -2019 yılları arasında Teftiş Kurulu Başkanı olarak görevini yürütmüştür. Eş zamanlı olarak, 2003 – 2006 yılları arasında Vakıf Portföy AŞ’de Teftiş Kurulunda Müfettiş olarak ek görevde bulunmuştur. 2019 yılında Şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Nazmi Nazim ADİLOĞLU, evli ve 2 çocuk babasıdır.